Revit Kursu

PLANLANAN KURSLAR

  • REVIT KURSU

3 Boyutlu modelleme ve 2 boyutlu çizim unsurlarını içerisinde barındıran Mimarlar ve İnşaat mühendislerine yönelik kapsamlı, inşaat yönetim programıdır. Revit programı tam anlamıyla tasarım ve projelendirmeye yöneliktir. Revit kullanarak yapıların, çevre, mimari, statik, mekanik ve elektrik proje tasarımlarını yapabilir, dokümantasyonunu üretebilirsiniz. Weeb Akademiden alacağınız Revit eğitimi sayesinde Dünya üzerinde en yeni teknoloji olan inşaat yönetim programına hakim olmuş olacaksınız.

REVİT UZMANLIĞI KURSU – ISO ONAYLI SERTİFİKA – ÖĞRENME GARANTİLİ – PROFESYONEL EĞİTİM Mimari Tasarım ve Projelendirme Süreçlerini Birçok Aşamadan Destekleyen Revit Uzmanlığı Kursunu, Weeb Akademi ‘ den Öğrenme Garantisi Güvencesi ile Alabilirsiniz. Revit Kursu Sayesinde İş Akış Süreçlerinizi Tek Bir Yazılımdan Yönetebileceksiniz.

Öğrenci Sistemi

Paylaş:
  • SIKÇA SORULAN SORULAR

Weeb Akademi'nin yazdığı ve geliştirdiği bir yazılımdır. Daha çok dershanelerde ve kurslarda kullanılan, öğrencilerin devamsızlık ve not bilgilerini kontrol eden sistemdir. MATRİC, öğrencilerin ders öncesi çalışmasını zorunlu hale getiren, verilen proje ve ödevleri yaparak göndermelerini sağlayan ve başarılarını ölçen online bir yazılımdır.

Revit kullanarak yapıların, çevre, mimari, statik, mekanik ve elektrik proje tasarımlarını yapmak, dokümantasyonunu üretmek.

  • NELER ÖĞRETECEĞİZ?

Başarı için etkin bir yol haritası şart!

Eğitim süresi boyunca neler öğreneceğiz ?

  • ÖĞRENCİLERİMİZİN ÇALIŞMALARI

Yeryüzünde öğretmenlikten daha onurlu bir meslek tanımıyorum.

Bir kursun başarısı tabiki öğretmene bağlıdır, bir öğretmenin başarısı ise öğrencilerinin başarısına bağlıdır.

HIZLI BİLGİ AL
Tüm Öğrenci Yorumları

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Tüm Referanslar

REFERANSLARIMIZ

1
//