HAKKIMIZDA

weeb akademi logoWeeb Akademi

Weeb Akademi meslek hayatında kendini geliştirmek isteyen bireyler için doğru bir adres.
 

Weeb Akademi 10  yılı aşan Eğitim faaliyetleri  boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli öğrencileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Eğitim konusunda yanınızda olan uzman kadroya sahip olan Dershanemiz;

Temel bilgisayar eğitimleri, ofis programları, Autocad ve CAD çizim programları, 3ds Max Design 3d Görsel Tasarım programları solid works Web tasarım ve grafik tasarım eğitimleriyle siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Weeb Akademi çağdaş, yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, günün gereklerine ayak uyduran, kendi kendine yetebilen bireyler yetiştirmek ve bu bireylere etkin eğitim hizmetleri sunmayı ilke edinmiş bir eğitim kurumudur.

Butik bir dershane   olmasına  rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede eğitim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

Matric otomasyonu kendi bünyesinden geliştirmiş eğitim alanında Türkiye'nin en iyi öğrenci ve dershane yönetim sistemi haline getirmiştir.

Pendik, Kadıköy, Ümraniye ve Beşiktaş'ta bulunan merkez eğitim binamız bilgi teknolojileri eğitimlerine uygun dizayn edilmiş 200 kişilik bir kapasiteye  sahiptir, çok yakında franchise sistemiyle Weeb Akademi kalitesinde eğitim tüm Türkiye de hizmet vermeye başlayacaktır. Weeb Akademi, Weeb Group Kuruluşudur.

Şubelerimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.
Weeb, Özel Kelebek Bilgisayar Kursu olarak Milli Eğitim Bakanlığı'na kayıtlıdır.

Weeb, kalite politikası kapsamında ISO 9001 ve müşteri memnuniyeti kapsamında ISO 10002 sertifikalarına sahip.

MARKA TESCİL BELGESİ

Marka tescil belgesini görmek için tıklayın.

ISO 9001 BELGESİ

ISO 9001 Belgesini görmek için tıklayın.

ISO 10002 BELGESİ

ISO 10002 Belgesini görmek için tıklayın.

HAKKIMIZDA

İYİ BİR GELECEK SİZE İYİ GELECEK!

Weeb, kurulduğu günden bu güne bir çok yenilikçi çözüme imza attı.

2006 yılında Yalova'da kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece weeb tasarım hizmeti veren Weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" sloganlarıyla akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sektörün ihtiyacı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş, nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi. Siz de Weeb ile çalışmaya başladığınızda azalan iş yükünüz artan müşteri sayınız olacaktır. Hizmet ve eğitim sektöründe olan Weeb, size daha hizmet sunabilmek için her gün çalışıyor ve çalışanlarına eğitimler veriyor.

WEEB AKADEMİ

ZAMANDA YOLCULUK

 1. KURULUŞ

  2006

  Weeb Group kuruluşu.

 2. WEEB TASARIM İLE FAYDA SAĞLAYAN TEKNOLOJİLER ÜRETMEK

  2009

  Weeb’in 2006 yılında başlayan süreci 2009 yılına kadar Yalova’da firmalara ihtiyaçları doğrultusunda web sayfaları hazırlayarak başlıyor.
  Mikro Site: weebtasarim.com

 3. WEEB AKADEMİ İLK ŞUBEMİZ PENDİK’TE

  2012

  Weeb, Weeb Akademi ile sektörde edindiği bilgileri paylaşmaya karar veriyor, ilk şubesinde 300 öğrenci kapasitesi bulunuyor ve 20 personel görev alabiliyor.
  Mikro Site: weebakademi.com

 4. MATRİC EĞİTİM TEKNOLOJİLERİNE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

  2013

  Weeb'in 2009 yılında geliştirmeye başladığı ve eğitim teknolojilerine yeni bir bakış getiren Matric piyasada yerini buluyor.
  Mikro Site: dershaneprogrami.com

 5. WEEB ADMİN DÜNYADA BİR İLK

  2014

  Weeb Admin, Weeb'in yeni üyesi "Web sayfası yapmak için web sayfası" ürün yelpazimize katılıyor. Weeb Admin Dünya'da ilk defa sadece HTML dilini kullarak yönetim paneli hazırlanmasına olanak veriyor.
  Mikro Site: weebadmin.com

 6. BİNDEN FAZLA MÜŞTERİ

  2015

  İstanbul Kadıköy'de 200 öğrenci 15 personel kapasiteli yeni bir Weeb üyesi ile binlerce müşterimize hizmet vermeye devam ediyoruz.
  Mikro Site: kadikoy.weebakademi.com

 7. WEEB AKADEMİ BEŞİKTAŞ AÇILDI

  2016

  İstanbul Beşiktaş'ta 250 öğrenci 17 personel kapasiteli yeni bir Weeb üyesi ile binlerce müşterimize hizmet vermeye devam ediyoruz.
  Mikro Site: besiktas.weebakademi.com

 8. WEEB AKADEMİ ÜMRANİYE AÇILDI

  2016

  İstanbul Ümraniye'de 180 öğrenci 12 personel kapasiteli yeni bir Weeb Üyesi ile binlerce müşterimize hizmet vermeye devam ediyoruz.
  Mikro Site: umraniye.weebakademi.com

VİZYONUMUZ

DUYARLI BİR TOPLUMA KATKI BİZİMLE BAŞLAR.

İyi Bir Gelecek Size İyi Gelecek!

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

MİSYONUMUZ

İYİ BİR GELECEK SİZE İYİ GELECEK!

Müşteri isteklerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en hızlı ve doğru çözümler sunan, standartların üzerinde ve sürdürülebilir verimli faaliyetler gösteren, toplum bilinci yüksek, sosyal sorumlukları yerine getiren, insana değer veren ve memnuniyetini herşeyden üstün tutan, en ileri teknolojileri kullanmayı, öğretmeyi ve sunmayı ilke edinmiş bir firma olmaktır.

1