Çocuklara Özel Robotik Kodlama Kursu

  • Çocuklara Özel Robotik Kodlama Kursu

Geleceğin yazılım üzerine inşa edildiği bir yüzyılda çocuklarınızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için yanınızdayız.

Dünyada ilk birçok yazılım projesine imza atan ve uzun yıllardır eğitim faaliyeti veren bir firma olarak çocuklarınız için en iyi yazılım metotlarını ve en iyi öğrenme sürecini Weeb Akademi’de bulacaksınız.

Çocuklara Özel Robotik Kodlama Kursunda metotlarımız, çocukların kişisel becerilerini ve gelişimlerini göz önünde bulundurarak öğrenme ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik geliştirilmiştir. Çocuklara Özel Robotik Kodlama Kursunda eğitim gruplarımız çocukların teknoloji alanındaki ilgi ve meraklarını okul dışında da geliştirmelerine imkan sağlamaktadır.

Çocuklarınız Weeb Akademi’den almış olduğu Çocuklara Özel Robotik Kodlama Kursu sayesinde bilgisayarda verimli vakit geçirebilecek, sosyalleşip grup çalışması prensiplerini öğrenebilecek, kodlamanın ne olduğunu ve neler yapılabileceğini en eğlenceli metotlarla anlayabileceklerdir.

Yazılım olmadan bir geleceğin var olmayacağının farkındayız ve bu doğrultuda geleceğimiz olan çocuklarımızın yanındayız.

Çocuklarımızın hayal dünyalarının ne kadar geniş olduğunu gelin hep birlikte görelim !

Öğrenci Sistemi

Paylaş:
  • SIKÇA SORULAN SORULAR

Weeb Group firması olarak LG Türkiye, Haribo gibi birçok büyük firmaların yazılım projelerini yapmaktayız. Weeb Akademi olarak da uzun yıllardır eğitim sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bu doğrultuda hem tecrübe hem yazılım alanındaki bilgi birikimimiz ile çocuğunuz için en faydalı eğitimi Weeb Akademi’den alabileceksiniz.

HIZLI BİLGİ AL HIZLI BİLGİ AL
Tüm Öğrenci Yorumları

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Tüm Referanslar

REFERANSLARIMIZ

1
//