PowerMill Kursu

PLANLANAN KURSLAR

  • POWERMILL KURSU

Powermill, Cad sistem programlarında oluşturulmuş modellere modern ve kullanımı ve basit arabirimi sayesinde, hatasız ve hızlı bir şekilde işleme dosyaları oluşturmak için kullanılan bir cam yazılımıdır. Powermill kullananlar, hangi cad programı olursa olsun datalarını denemiş arabirimler sayesinde sorun oluşturmadan powermill’in içine aktarıp işlemeye olanak sağlar.

POWERMILL KURSU – İLERİ DÜZEY POWERMILL EĞİTİMİ - SEKTÖRÜNÜZE ÖZEL ÇALIŞMALAR – ISO ONAYLI EĞİTİM Weeb Akademi’den Alacağınız Powermill Kursu Sayesinde CNC Makinalarında İleri İşleme Teknolojilerine Sahip Sektörel Nitelikleri Sayesinde Sektöründe Öncü CAM İşleme Programını İleri Seviye Düzeyinde Kullanabileceksiniz.

Öğrenci Sistemi

Paylaş:
  • SIKÇA SORULAN SORULAR

Weeb Akademi'nin yazdığı ve geliştirdiği bir yazılımdır. Daha çok dershanelerde ve kurslarda kullanılan, öğrencilerin devamsızlık ve not bilgilerini kontrol eden sistemdir. MATRİC, öğrencilerin ders öncesi çalışmasını zorunlu hale getiren, verilen proje ve ödevleri yaparak göndermelerini sağlayan ve başarılarını ölçen online bir yazılımdır.

Büyük ve karmaşık parçaların işlenmesinde olağan üstü başarı gösterme. Talaşlı, katmanlı ve hibrit imalat tezgahlarından daha fazla verim alınmasını sağlamak.

  • NELER ÖĞRETECEĞİZ?

Başarı için etkin bir yol haritası şart!

Eğitim süresi boyunca neler öğreneceğiz ?

  • ÖĞRENCİLERİMİZİN ÇALIŞMALARI

Yeryüzünde öğretmenlikten daha onurlu bir meslek tanımıyorum.

Bir kursun başarısı tabiki öğretmene bağlıdır, bir öğretmenin başarısı ise öğrencilerinin başarısına bağlıdır.

HIZLI BİLGİ AL
Tüm Öğrenci Yorumları

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Tüm Referanslar

REFERANSLARIMIZ

1
//