Siemens NX Kursu

PLANLANAN KURSLAR

  • SIEMENS NX KURSU

NX CAD/ CAM/ CAE yazılımları daha iyi ürünleri daha hızlı ve daha düşük maliyetli, daha etkin bir şekilde geliştirmenizi sağlayan tasarım, mühendislik ve imalat çözümleridir. Kavramsal tasarımdan, mühendislik ve imalata, ürün geliştirmeyi her yönüyle destekleyen NX, farklı disiplinleri koordine eden, veri bütünlüğü ve doğru tasarım süreçleri sağlayan entegre bir çözüm seti sunar. Weeb Akademi’den alacağınız NX Programı eğitimi ile 3 boyutlu makina, kalıp ve benzeri tasarımlar yapabilir, yapılan tasarımlarınızın teknik resimlerini, montajlarını ve parça resimlerini otomatik olarak alabilirsiniz. Autocad, Catıa, Unventor, Mastercam gibi birçok program arasında parça geçişi yapılabilir ve Cam işleme tezgah kodları alabilirsiniz. Kavramsal tasarımdan 3 boyutlu tasarım ve dökümantasyona kadar bütün ürün geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Multi-Disiplin Simülasyonlarla yapısal analiz, hareket analizi, termal analiz, akış analizi, multi-fizik uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz Tam bir parça imalatı çözümü olarak, işleme, talaşlı imalat ve kalite kontrol operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SIEMENS NX KURSU – SEKTÖRÜNÜZE ÖZEL – ISO SERTİFİKALI EĞİTİM – İLERİ DÜZEY EĞİTİM Alanında Uzman, Savunma Sanayi, Gemi ve Uçak Sektörü gibi Birçok Alanda Tecrübesi Olan Eğitmenlerden Weeb Akademi ‘de Siemens Nx Eğitimi Alma Avantajını Yakalayın.

Öğrenci Sistemi

Paylaş:
  • SIKÇA SORULAN SORULAR

Weeb Akademi'nin yazdığı ve geliştirdiği bir yazılımdır. Daha çok dershanelerde ve kurslarda kullanılan, öğrencilerin devamsızlık ve not bilgilerini kontrol eden sistemdir. MATRİC, öğrencilerin ders öncesi çalışmasını zorunlu hale getiren, verilen proje ve ödevleri yaparak göndermelerini sağlayan ve başarılarını ölçen online bir yazılımdır.

  • NELER ÖĞRETECEĞİZ?

Başarı için etkin bir yol haritası şart!

Eğitim süresi boyunca neler öğreneceğiz ?

  • ÖĞRENCİLERİMİZİN ÇALIŞMALARI

Yeryüzünde öğretmenlikten daha onurlu bir meslek tanımıyorum.

Bir kursun başarısı tabiki öğretmene bağlıdır, bir öğretmenin başarısı ise öğrencilerinin başarısına bağlıdır.

HIZLI BİLGİ AL
1