Pendik Yazılım Uzmanlığı Kursu

Yazılım Nedir ?

Cihazların verilen komutlar ile tanımlanmış bir işi gerçekleştirebilmesini sağlayan komutların genel adına yazılım denir.

Yazılım Uzmanı Kimdir?

Bilişim çağının getirdiği teknolojik gelişmelere bağlı projeler üreten, çalıştığı kurumun ihtiyaçlarına göre araştırma ve geliştirme yapan, yazılım programları tasarlayan ve kodlayan kişidir.

Pendik Yazılım Uzmanlığı Kursu

Weeb Akademi  Pendik Yazılım Uzmanlığı Kursu ile profesyonel olarak yazılım dili öğrenerek iyi bir yazılım uzmanı olabilirsiniz. Weeb Akademi Pendik Yazılım Uzmanlığı Kursu ile sıradan bir yazılım uzmanlığı kursu bitirmeyeceksiniz. Yıllardır yazılım alanında olan bir firma ile sektörün içerisinden yazılım uzmanlığına dair her şeyi görerek iyi bir yazılım uzmanı olacaksınız.

Pendik Yazılım Uzmanlığı Kursu hiç bilmeyen kursiyerlere göre başlayarak uzmanlığa doğru ilerlemektedir. Pendik Yazılım Uzmanlığı Kursu sonunda kendinize ait bir projeniz,  ISO 9001 ve ISO 10002 onaylı sertifikanız ile yazılım uzmanı olarak sektöre merhaba diyeceksiniz. Haftanın tek günü 4 saat olarak ilerleyen Pendik Yazılım Uzmanlığı Kursu, toplamda 24 ile 28 hafta arasında sürmektedir.

Pendik Yazılım Uzmanlığı Kursun da C# dili kullanılarak MVC mimarisi ile gerçekleştirilen dersler sonucu sizde iyi bir yazılım uzmanı olabilirsiniz.

Kurslar ile ilgili bilgiye Pendik Yazılım Uzmanlığı Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar

1