Pendik illustrator Kursu

Adobe Illustrator, Adobe tarafından geliştirilen vektörel grafik düzenleyicisidir. Programın son sürümü olan Illustrator CC, aynı zamanda onyedinci Illustrator olma özelliğini taşır. Adobe Illustrator şu anda sektörde muhtemelen en çok tutulan ve tercih edilen vektörel çizim programıdır. Site arayüzleri, kartvizitler, logolar, duvar kağıtları, davetiyeler, poster ve afişler, karikatür çalışmaları, kara kalem çalışmaları ve çok daha fazlasını Adobe Illustrator yapabilirsiniz.

Weeb Akademi Pendik illustrator Kursu

Pendik illustrator Kursu ile Adobe Illustrator prgoramını sıfırdan başlayarak ileri düzeye kadar öğrenebilirsiniz.  10 yılı aşkın deneyimi ve tecrübeli eğitmen kadrosu ile weeb akademi Pendik illustrator Kursu için en doğru adrestir. Vektörel çizimlerde usta olmak ve kariyerinizi bu doğrultuda devam ettirmek için Pendik illustrator Kursu tam size göre.

Pendik illustrator Kursu sonunda alacağın ISO 9001 ve 10002 onaylı kurum sertifikası ile Adobe Illustrator ulaştığınız uzmanlık seviyesini iş hayatınızda da kullanabilirsiniz.

Kurslar ile ilgili bilgiye  Pendik illustrator Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar

İmalat sektöründe bir ürünün kavramsal aşamadan somut üretim aşamasına kadar bilgisayar programl

Devamını Oku
1