Pendik Catia Kursu

Catia, bilgisayar destekli tasarım programıdır. İmalatta yaygın olarak kullanılan Catia programı; yaklaşık 40 yıldır Fransız Dassault Systemes firması tarafından geliştirilmektedir. Hem bilgisayar destekli tasarımı hem de bilgisayar destekli imalat ile tam uyumlu olan Catia Cad ve Cam konusunda Siemens NX ile ülkemizde en çok kullanılan iki programdan biridir.

CATIA Nereler de Kullanılır?

Catia programı, sağlamış olduğu pek çok üstün komut ve özellik sayesinde ülkemizde de bilgisayar destekli mühendisliği konusunda sıklıkla başvurulan programların başında gelir. Yalnızca bir çizim programı olmayan Catia sahip olduğu ek özellikler sayesinde tasarımın başlangıcından üretim safhasına kadar her aşamada kullanıcıya destek verir. Pendik Catia Kursu ve programında bütünsel olarak bulunan analiz sistemleri ile üç boyutlu çizimi hazırlanan model üzerinde hemen hemen her türlü analizin yapılması mümkündür. 

Pendik Catia Kursu

Pendik Catia Kursu ile ilgilendiğiniz sektör ile alakalı işinizi bulabilecek ve profesyonel bir şekilde çalışmalarınız yürütebileceksiniz. Pendik Catia Kursu başlangıcı temel konular ile başlayıp en detaylı çalışmalar ile programın bütün özellikleri ile anlatılarak bu programı kullanma da profesyonel bir hale geleceğinize eminiz.  Pendik Catia Kursu sadece özel der olarak verilmekte olup gün ve saatleri siz ve eğitmene göre özel olarak belirlenmektedir.

Kurslar ile ilgili bilgiye Pendik Catia Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar

1