Pendik Web Tasarım Kursu

Web Tasarım Kursu'na web projeleri geliştirmek isteyen, var olan sitelerine yenilik katmak isteyen, şahsına veya şirketine web sayfası yapmak isteyenler katılabilir.
 
Pendik Web Tasarım Kursu size kişisel ve kurumsal internet sitesi tasarlamanızı ve bunun dışında görsel tasarım tekniklerinin nasıl yapıldığını öğretir. Pendik Web Tasarım Kursu sonunda kendinize veya bir firma için nasıl Web sayfası yapıldığı bilgisine sahip olarak kariyer hayatınıza büyük bir adım atmış olunacaksınız. Bir Web sayfasıyla markanızı, firmanızı, ürününüzü tanıtmak için en önemli vasıtasıdır, bu yüzden vazgeçilmezlerden biridir.
Pendik Web Tasarım Kursu 10 ile 13 hafta süren bir eğitimdir, haftada tek gün 4 saatlik verilen ve hafta içi yoğun bir ödev sistemiyle çalışılan bir eğitimdir.

Pendik Web Tasarım Kursu eğitiminin sonunda ISO 9001 ve 10002 onaylı sertifikalara sahip olabilirsiniz. Pendik Web Tasarım Kursu alacağınız bu iki sertifikayla beraber iş hayatına atılabilir, kendinize veya şirketinize kurumsal bir web sitesi hazırlayabilirsiniz.

Kurslar ile ilgili bilgiye Pendik Web Tasarım Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar

1