Pendik Corel Draw Kursu

Corel Draw 1989 yılında piyasaya sürülen vektörel tabanlı bir grafik programıdır. Piyasaya adım attığı günden bugüne kadar devamlı olarak belirli aralıklarla güncellenen bir programdır. Profesyonel tasarımlar için kullanılan Corel Draw bugün piyasada Photoshop ve benzeri yazılımlar ile rekabet halindedir. Corel Draw vektör tabanlı olduğu için yapılan çizimlerde piksel kaybı söz konusu değildir. Yani bu da demek oluyor ki çizilen nesne istenilen boyutlarda büyültülüp küçültülebilir.

Bunun yanı sıra Corel firmasının çalışmalar için (belirli aralıklarda grafiksel sorunlara ve yeni teknolojilerin geliştirilmesi için) de ayırdığı bütçe unutulmamalıdır.

Corel Draw’ın kullanım yelpazesi oldukça geniş olsa da günümüzde matbaa ve logo tasarımları için sağladığı pratik yöntemler sayesinde daha çok tercih edilmektedir. Corel Draw, masaüstü yayıncılıkta kullanılan ve en çok tercih edilen grafik tasarım programları arasında uygulama alanlarının çok geniş olması sebebiyle yaygın olarak kullanılan bir tasarım programıdır.

Pendik Corel Draw Kursu

Pendik Corel Draw Kursu ile beraber kurumsal logo, Gazete, Dergi, Afiş, Bilboard tasarımı, Raket tasarımı, İşyeri Reklam panoları, Broşür, Davetiye, Kartvizit, Resim, Karikatür, Web sayfalarında kullanılacak objeler ve çerçeveler, arka planlar, buton kenarlık ikon vb, firmalar için Araç  giydirme, Kol saati ve duvar saati için iç desen tasarımları, çanta tasarımları, takvim tasarımları, üzerine baskı yapılabilecek her çeşit Forma, T-shirt, kazak penye gibi giysiler için tasarımlar , her çeşit porselen tabak, fincan  gibi ürünlerin üzerlerine basılacak çeşitli tasarımlar, Gıda ambalajları, Fotoğraf albümleri, Ürün barkodları, Desen, Motif tasarımı, her çeşit 2 boyutlu çizim ve 3 boyutlu gibi görünen çizimlerle birlikte hayal gücünüzle orantılı olarak özgün bir şekilde dilediğiniz vektörel ve Bitmap grafik çizimleri yapabilirsiniz. Pendik Corel Draw Kursu boyunca haftada tek gün 4 saat şeklinde süren ve 10-13 hafta arası devam eden eğitimlerle sizlerde Corel Draw’ ın uzmanı olabilirsiniz. Pendik Corel Draw Kursu sonunda alacağınız ISO 9001 ve 10002 onaylı sertifikalarla kariyerinize yeni bir adım atabilirsiniz.

Kurslar ile ilgili bilgiye Pendik Corel Draw Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar

1